W październiku przygotowaliśmy dla Was wspaniałą ofertę.

Lato za Nami, więc można skupić się na regeneracji skóry twarzy, szyi i dekoltu po lecie. W tym miesiącu (w każdy WTOREK i CZWARTEK) proponujemy dla wszystkich mezoterapię frakcyjną (mikroigłową) wraz z infuzją tlenową w wyjątkowej cenie —

350 zł ( zamiast 500 zł ).

Na czym ten zabieg polega??

Pierwszy krok –> mezoterapia frakcyjna

Wykonujemy demakijaż, a następnie przechodzimy do mezoterapii frakcyjnej, która polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cieniutkich igiełek, które gęsto „dziurkują” skórę ( głębokość sięga od 0.5 do 2.5 mm). Przy tym zabiegu wykorzystujemy sprzęt wraz z jednorazową głowicą, która posiada 9 lub 12 sterylnych mikroigieł (rodzaj kartridżu dobieramy do obszaru zabiegowego oraz rodzaju defektu). Drgania podczas tego zabiegu o długiej częstotliwości stymulują warstwy epidermy do produkcji kolagenu i elastyny – terapia indukująca. Dodatkowo zostają wprowadzone głęboko w skórę koktajle o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających (dobieramy indywidualnie).  Substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja. Dzięki czemu dochodzi do natychmiastowego i optymalnego transportu składników aktywnych, a efekty są widoczne od razu. Wodzimy urządzeniem po skórze klienta, nakłuwając ją równomiernie, tak by pokryć całą leczoną powierzchnię. Skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a kontur twarzy ulega poprawieniu. Mechaniczna stymulacja pobudza regenerację skóry i zapewnia lepsze krążenie.

Drugi krok –> infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu. Serum, które zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty. Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna, a rezultaty stają się widoczne niemal natychmiast po jej wykonaniu i są długotrwałe. Skóra po takim zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i wygląda młodziej, a wszystko to dzieje się na wielu poziomach – nie tylko na zewnątrz, ale również w najgłębszych warstwach komórkowych.

Co zobaczymy po zabiegu ?

Zauważymy rumień lecz dzięki infuzji tlenowej będzie on mniejszy, więc czas rekonwalescencji będzie krótszy

Za co cenimy ten zabieg?

 •     likwidacja płytkich zmarszczek
 •     lifting
 •     odżywienie
 •     wyrównanie kolorytu skóry
 •     silne wygładzenie zmarszczek
 •     spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd.
 •      rewitalizacja skóry,
 •       poprawa elastyczności skóry
 •      zwężenie ujścia mieszków włosowych,
 •      zwiększona zdolność wchłaniania składników odżywczych,
 •      wygładzenie,
 •      ograniczenie produkcji gruczołów łojowych,
 •      poprawa elastyczności
Zapraszamy do zapisów:
Salon Evita
58 777 42 25
608 06 77 94