Laminacja i lifting rzęs.

 

Od dłuższego czasu w Naszym salonie wykonujemy laminację rzęs, którą Wam teraz przybliżymy. Laminacja rzęs cieszy się z każdym dniem coraz większą popularnością. Dodatkowo do laminacji rzęs często wykonujemy także laminację brwi.

Naturalny wygląd i podkręcenie rzęs nie zawsze podoba się kobiecie. W najnowszych trendach są rzęsy o intensywnym i mocnym kolorze. Często kobiety posiadają jasne, rzadkie rzęsy, które rosną w linii prostej. Kobietom najbardziej zależy na wyrazistym spojrzeniu, czyli rzęsy powinny być gęste i zalotnie podkręcone. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs. Lifting rzęs jest pierwszym etapem zabiegu.Polega na podniesieniu i zakręceniu rzęs, dzięki czemu daje trwały oraz naturalny efekt długich i podkręconych rzęs.

Polecamy tą usługę kobietom, którym rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie oraz rzadkie. Podczas wykonywania tego zabiegu Nasi kosmetolodzy dokładnie oczyszczają oraz zabezpieczają okolice oczu przy pomocy płatków. Następnie zawijają rzęsy na silikonowy wałeczek i nakładają specjalne do tego przeznaczone preparaty, które
wzmacniają rzęsy.

Drugim etapem zabiegu jest laminacja rzęs. Tutaj kosmetolodzy nakładają na rzęsy specjalne odżywki – olejek keratynowy. Olejek keratynowy posiada w swoim składzie drogocenne bogactwa, czyli proteiny, zboża, soi oraz keratyny, które korzystnie wpływają na kondycję i strukturę rzęs. Dzięki laminacji rzęsy staja się nawilżone, odbudowane oraz podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie
uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony. Po tym kroku jeżeli klientka sobie życzy wykonujemy hennę rzęs, dzięki czemu może cieszyć się ciemnymi rzęsami na codzień bez konieczności użycia tuszu do rzęs.

Efekt liftingu i laminacji rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch (oczywiście od indywidualnych cech). W tym czasie moźesz cieszyć się długimi, podkręconymi i grubszymi rzęsami. A wszystko to na Twoich naturalnych rzęsach, bez konieczności doczepiania sztucznych rzęs. Po 24 godzinach, będziesz mogła tuszować rzęsy (jeżeli będzie taka potrzeba) oraz swobodnie stosować kosmetyki do demakijażu,
kremy pod oczy czy serum.

Warto pamiętać też, że przez najbliższe 48 godzin nie nakładać olejków i nie korzystać z płynu dwuwazowego w obrębie oczy. Nie zalecamy przez pierwszą noc spać na twarzy ( może spowodować odkształcenie rzęs). Nie zalecamy też ich dotykania przez dobę, a także nie moczyć inie myć przez dobę.

Chociaż, że zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny nie wykonujemy go u osób, które mają w danej chwili infekcje bądź niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Jeżeli jesteś posiadaczką soczewek to pamiętaj, aby przed zabiegiem je zdjąć. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z Naszymi kosmetologami.

Wszystkie zabiegi, kosmetyki są dobierane do stanu skóry i potrzeb klienta. Przed zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem, żeby wyeliminować przeciwwskazania zabiegowe. W razie pytań służymy pomocą. Również udzielamy konsultacji kosmetologicznej, która obejmuje dokładnąanalizę stanu skóry, indywidualny dobór terapii oraz pielęgnację domową.

Zapraszamy serdecznie,

Evita – kosmetolodzy godni zaufania.